Top
Goldfiber |Süngerler |Endüstriyel Tip Düz Bulaşık Süngeri |Endüstriyel Tip Desen Baskılı Fiber Keçe |Bondeks Sünger

Hakkımızda

Düşük Emisyonlu Fiber Keçe Üretimi

Gold Fiber

25 yıllık üretim tecrübe ve deneyimlerimizi birleştirerek Gold Fiber Ltd. Sti. adı altında 2015 yılı şubat ayı itibari ile doğaya saygılı düşük emisyonlu fiber keçe üretim hattını kurarak faaliyetlerine başlamıştır.
Gold Fiber

Düşük Emisyonlu Fiber Keçe Üretimi

1

Misyon

Misyonumuz, endüstrinin ihtiyaç duyduğu mamul ve yarı mamulleri üretip pazara sunarken, çevreyi ve insanı korumak, müşterilerimize en güncel teknoloji ile kusursuz bir hizmet sunmak. Sektörel kalkınmayı da misyonumuzun bir parçası sayıyor; inovasyonu ve yeniliği bu kalkınmanın dinamosu olarak görüyoruz.
2

Vizyon

Vizyonumuz, ürünlerimizi entegre bir yapı içinde ve en yüksek kalite standartlarında, iç ve dış pazarlara sunarak tüm dünyada güven duyulan ve tercih edilen bir iş ortağı olmak.
Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Yönetim ve hizmet fonksiyonlarının etkin, verimli ve müşteri odaklı çalışmasını sağlamak üzere kurulmuş olan kalite yönetim sistemimiz, tüm firma çalışanlarının katılımı ve yönetimin desteğiyle toplam kalite yönetimi hedefine ulaşılmasında temel taş görevini üstlenmektir.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetinin arttırılması öncelikli hedefimizdir.
Müşteri şikayetleri hedeflenen süreler içinde çözümdür.
Şikayetler ürün, süreç ve hizmetlerimizin gelişmesi için bir iletişim fırsatıdır.
Müşteri şikayetlerinin tekrarını önlemek, önemli hedefimizdir.
Müşteri Memnuniyeti
Çevre Politikamız

Çevre Politikamız

Çevresel değerlere karşı sorumluluğun bilincinde bir firma olarak, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmanın gereğine inanmaktadır. Buna istinaden; Çevre ve insan sağlığının korunmasını ön planda tutacak, çevre politikasını tüm çalışanlarına aktaracak, herkes tarafından anlaşılması ve uygulanmasını sağlayacaktır.